Tým

Vojta Urban

HEALTH COACH, MANAGING PARTNER

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Práci, bydliště, partnera či přátelé. Ovšem tělo nám nikdo vyměnit nedokáže. Strávíme v něm celý náš život. Spousta lidí dnes věří, že existuje nějaká zázračná pilulka, která dokáže napravit měsíce a roky zanedbávání našeho chrámu. Nicméně ta je zatím v nedohlednu. Z tohoto a mnoha dalších důvodů vznikl projekt Urbanlife, který shromáždil odborníky napříč zdravým životním stylem a učí lidi, jak žít zdravější život v této uspěchané době.

Bc. Barbora Hayer

OSOBNÍ TRENÉR

Na své cestě za zdravějším tělem jsem selhala nesčetněkrát. Zhubla jsem, ale vzápětí zase všechno nabrala zpátky díky nesmyslným dietám. Myslím, že nexistuje dieta, kterou bych nevyzkoušela. Z klubů a koncertů, kde jsem trávila většinu času s drinkem v ruce, jsem se přesunula do fitka, kde jsem našla lásku k pohybu a cvičení. Cesta to nebyla lehká, ale stála za to.

Mgr. Sandra Figalová

NUTRIČNÍ SPECIALISTA

Držím se hesla všeho s mírou a poslouchám své tělo, které si v pravou chvíli řekne, co potřebuje. Zdravý životní styl není o odpírání si věcí, které milujete. Je to o tom, najít si zlatý střed. Naučte se pracovat sami se sebou a neohlížejte se na to, jak to dělají ostatní. Každý jsme originál a máme jiné potřeby. Pokud už se nechcete točit v začarovaném kruhu a chcete konečně najít svou životní cestu za zdravým tělem i duchem, jsem tady pro vás! A pamatujte, nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto, abychom mohli žít!

Mgr. Tadeáš Waldmann

FYZIOTERAPEUT

Pocházím z lékařské rodiny, a tak jsem měl ke zdravotnictví vždy blízko. Již v útlém věku jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.

Marek Pluhař

SPECIALISTA NA ŽIVOTNÍ STYL

Již během vysokoškolského studia jsem navštívil nejlepší sportovní a akademické instituce po celém světe, zejména v Americe i v Asii. Mým cílem je najít vyváženost mezi pohybem, tréninkem, mobilitou, nápravou a zdravotním cvičením, spánkem, stravováním a nastavením mysli.

Maikol Tallarini

POHYBOVÝ SPECIALISTA

Dnešní doba klade čím dál větší požadavky na všechny, což vede k tomu, že začínáme zanedbávat naše tělo. Vystavuje nás to řadě problémů. Přes bolesti pohybového aparátu, dysbalance a ochablost svalových partií, až po migrény, nevolnost, problémy s trávením a neschopností se soustředit. K zlepšení psychické i fyzické síly, zdraví a tělesné kondice vede dlouhá, nikdy nekončící cesta poznávání sebe sama, která za to opravdu stojí.