Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Vojta Urban

Pocházím ze Vsetína, města které je známo hlavně díky hokeji, není tedy žádným překvapením, že jsem se hokeji také věnoval, a to na vrcholové úrovni. Po absolvování gymnázia přišel čas se rozhodnout mezi studiem a hokejem. Talent schopný dotáhnout to do NHL jsem tak úplně nebyl, takže zvítězila vysoká škola, která mě přivedla do Prahy.

Naštěstí pro naše klienty nemělo mé účinkování na matfyzu dlouhého trvání a záhy mne napadlo udělat si trenérský kurz. Hned po dokončení kurzu jsem začal pracovat jako osobní trenér.  Ze začátku jsem trenérství bral jako brigádu při škole a po roční pauze opět usedl do školních lavic. Tentokrát na fakultě financí VŠE. Po dvou letech rozhodování a seřazování si priorit u mě zvítězila vášeň pro trenérskou činnost a rozhodl jsem se jít do toho naplno. Dnes vím, že to byla správná volba. Učit se nové věci je pro mě konečně zábavou a svou práci se snažím dělat nejlépe, jak umím.

Jsem odborník na zdravý životní styl, který se snaží své znalosti neustále prohlubovat a pozitivně ovlivňovat životy lidí kolem sebe. Cílem naší práce s klienty je dosažení fyzického a psychického optima, které vede ke zvýšení kvality života. Tyto dvě zdánlivě naprosto odlišné věci spolu velmi úzce souvisí a vzájemně se ovlivňují. Náplní naší práce tedy není jen zlepšení fyzické aktvity, ale také analýza stravovacích návyků, regenerace a dalších faktorů.

Velmi si vážím důvěry, které se nám dostává od našich klientů, a abychom jim dokázali ještě lépe pomoci, vznikl koncept Urbanlife, který sdružuje odborníky mnoha zaměření. Naše práce nyní už nekončí za prahem fitness centra, pomáháme a vzděláváme lidi také přímo na pracovištích. Zdravější život v uspěchaném světě, to je oč tu běží. A já pevně věřím, že se nám podaří tuto cestu ukázat ještě mnoha lidem.