Chceš mít víc energie, dobrou náladu a zbavit se bolesti? Nebo být konečně spokojený se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle? Tak to jsi na správném místě! Klikni na následující tlačítko, vyplň krátký dotazník a získej konzulaci zdarma s našimi odborníky, kteří ti ukáží rychlou, efektivní a hlavně dlouhodobě udržitelnou cestu k tvému cíli.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Mgr. Tadeáš Waldmann

INDIVIDUÁLNÍ PÉČI POSKYTUJI PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ DO 24 HODIN V SOUKROMÉM PROSTORU NA ADRESE NA POŘÍČÍ 17, PRAHA 1

V dětství jsem se na závodní úrovni věnoval tenisu. Během dospívání jsem pak tenis měnil za fotbal, florbal nebo lacrosse. Fyzioterapii jsem vystudoval na Fakultě tělovýchovy a sportu, Univerzita Karlova, kde jsem dále prohluboval své pohybové dovednosti a vyzkoušel si bojové sporty nebo gymnastiku. V současné době se ve svém pohybovém vyžití snažím o propojení gymnastiky, tance či calisteniky do disciplíny, kterou lze nazývat movement.

Během studia fyzioterapie jsem navštívil mnoho klinických pracovišť, at už to byly nemocnice, soukromé ordinace, nebo specializované kliniky. Od léta 2017 spolupracuji s českou lakrosovou reprezentací.

Ve své praxi se setkávám s velkým množstvím pacientů, kteří nenaslouchají svému tělu. Nenechávají své tělo se hýbat, což vede k bolestem a nespokojenosti. Pohyb by měl být každodenní součástí našeho života. Ve své práci se snažím o spojení fyzioterapeutických metod se širokou škálou pohybů z gymnastiky, fitness, tance a jógy.

Mým pacientům se snažím přinést rychlou úlevu od akutních problémů. Je však zásadní neukončit zájem o terapii a o své tělo v momentě, kdy bolest ustoupí. Je třeba vytrvat v úsilí a vybudovat kapacity, díky kterým se pacient drží daleko od bolestivých stavů a může si naplno užívat radostí života. Pro vybudování těchto kapacit je zásadní meziooborová spolupráce. Projekt Urbanlife tuto kooperaci odborníků přináší a proto mi dává smysl.