Chceš mít víc energie, dobrou náladu a zbavit se bolesti? Nebo být konečně spokojený se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle? Tak to jsi na správném místě! Klikni na následující tlačítko, vyplň krátký dotazník a získej konzulaci zdarma s našimi odborníky, kteří ti ukáží rychlou, efektivní a hlavně dlouhodobě udržitelnou cestu k tvému cíli.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Marek Pluhař

Již během vysokoškolského studia jsem navštívil nejlepší sportovní a akademické instituce po celém světe, zejména v Americe i v Asii. Abych propojil teorii vědy o sportu, začal jsem se věnovat intenzivně praxi. Součástí mého bádání jsou vědecké články o pohybu, zdraví a životním stylu, kde hledám optimum a individualizaci pro každého jedince.

Dále se věnuji silovému a kondičnímu tréninku, do kterého spadá i testování ve sportovní laboratoři. Mým cílem je najít vyváženost mezi pohybem, tréninkem, mobilitou, nápravou a zdravotním cvičením, spánkem, stravováním a nastavením mysli.