Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Marek Pluhař

Již během vysokoškolského studia jsem navštívil nejlepší sportovní a akademické instituce po celém světe, zejména v Americe i v Asii. Abych propojil teorii vědy o sportu, začal jsem se věnovat intenzivně praxi. Součástí mého bádání jsou vědecké články o pohybu, zdraví a životním stylu, kde hledám optimum a individualizaci pro každého jedince.

Dále se věnuji silovému a kondičnímu tréninku, do kterého spadá i testování ve sportovní laboratoři. Mým cílem je najít vyváženost mezi pohybem, tréninkem, mobilitou, nápravou a zdravotním cvičením, spánkem, stravováním a nastavením mysli.