Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Maikol Tallarini

Sport a láska k pohybu jsou součástí mého života od dětství. Měl jsem možnost projít velkou řadou sportovních disciplín. Jako dítě jsem závodil v judu, atletice a tenise, ale kvůli fotbalu jsem musel skončit. V dospělosti jsem si zamiloval basket. Kolem 15 roku jsem začal cvičit, abych byl na hřišti silnější a rychlejší, což mne přivedlo do posilovny. Kvalitních informací v té době moc veřejně dostupných nebylo. Nezbylo mi tedy než zkoušet různé tréninkové cviky, plány a programy metodou pokus – omyl. A o stravování nemluvě.

 

K rozhodnutí stát se osobním trenérem, mě nevedla pouze předchozí praxe ze sportovního prostředí, chuť nabyté znalosti a informace předávat, ale hlavně touha pomoct lidem s vyřešením jejich problémů a dosažení stanovených cílů. Neustálé vzdělávání se a získávání nových poznatků ohledně cvičení, jídla a zdravého životního stylu je nezbytnou součástí, pro zachování vysoké hodnoty nabízených služeb.

 

Jedinou společnou věcí, se kterou se u lidí setkávám, je tělo, které je s nimi od narození, až po smrt. Musíme pečovat o naši schránku, jak nejlépe dovedeme. K tomu je zapotřebí vyvážený, správně nastavený trénink. Nestačí se jen kvalitně cvičit a hýbat. Dívejme se na to, jako na malý kousek skládačky za cestou dlouhodobě udržitelného zdraví. Rozumné stravování, psychika i regenerace hrají velkou roli k jeho dosažení. Nikdo není stejný a proto potřebujeme individuální přístup komplexní přístup. Na projektu Urbanlife se mi nejvíce líbí, komplexní služby, které poskytuje svým klientům.