Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Bc. Barbora Hayer

Odjakživa jsem se prala s mírnou nadváhou. Už na základní škole jsem měla pár kilo navíc, brala prášky na disfunkční štítnou žlázu. Byla to docela fajn výmluva na to, abych si omluvila svoje kila navíc a únavu, která k této diagnóze patří. Dlouho mi trvalo najít motivaci, která mě dovedla až k dnešní životní filozofii. Na své cestě za zdravějším tělem jsem selhala nesčetněkrát. Zhubla jsem, ale vzápětí zase všechno nabrala zpátky díky nesmyslným dietám. Myslím, že nexistuje dieta, kterou bych nevyzkoušela. Z klubů a koncertů, kde jsem trávila většinu času s drinkem v ruce, jsem se přesunula do fitka, kde jsem našla lásku k pohybu a cvičení. Cesta to nebyla lehká, ale stála za to.

Rozhodně ještě nejsem v cíli svojí cesty za zdravějším a hezčím tělem, ale pohyb jsem si zamilovala natolik, že jsem se stala osobní trenérkou a pořád se učím a zjišťuji, kam až se dá dostat po fyzické i psychické strance. Dnes už mi nejde jen o to zhubnout pár kilo tuků, ale ozdravit tělo kompletně a citít se skvěle.