workin

Doby, kdy si lidé vybírali svou práci pouze podle finančních podmínek, jsou minulostí. Kritérii se dnes stává kolektiv, pracovní prostředí, flexibilita pracovní doby a v neposlední řadě péče zaměstnavatele o zdraví pracovníka. A není se čemu divit. Doba je čím dál rychlejší, nároky na pracovníky vyšší a v práci strávíme čtvrtinu našeho života. Proto bychom určitě nechtěli, aby negativně ovlivňovala naše zdraví. Tohoto faktu jsme si moc dobře vědomi, a proto jsme vytvořili unikátní program zaměstnaneckých benefitů. Už žádné návaly únavy během dne, které většina z nás řeši kofeinem či cukrem. Už žádné bolesti zad z nevhodných sedacích návyků. A už žádné negativní dopady stresu na organismus. To je jen krátký výčet z našeho portfolia, kterým pomáháme pracovníkům ke kvalitnější psychohygieně, zdravějším stravovacím a pohybovým návykům či energizaci a uvolnění svalového napětí přímo na pracovišti.

Na dnešním trhu je totiž spousta skvělých benefitů jako jsou například cafeterie, multisport karta, stravenky, ergonomické vybavení a mnohé další. Často se ovšem setkáváme s tím, že pracovníci dostatečně nevyužívají potenciál daného benefitu. Našim klientům pomáháme najít optimální cestu mezi investovanými prostředky do benefitů a jejich přínosem hlavně v oblasti produktivity a zdraví.

Veškeré služby jsou vždy modifikovány dle individuálních potřeb klienta. Pro bližší informace či úvodní konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

* povinná položka