Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

BALÍČEK START

Konečně budete vědět, jak
na to, co je pro vás nejlepší
v jednotlivých oblastech životosprávy a dosáhnete udržitelných změn. To je výsledek plánu na míru.

CENA: 1 900,-

BALÍČEK GOLD

Individuální plán na míru a
k tomu průvodce a parťák.
Ten vám pomůže ukotvit nové návyky tak, že zvládnutí změny životního stylu pro vás bude hračka.

CENA: 5 900,-

BALÍČEK PLATINUM

Budeme tady pro vás kdykoliv vám bude scházet motivace nebo inspirace. Krok za krokem vyladíme váš nový životní styl a vy se budete cítit lépe, než kdy dřív.

CENA: 11 900,-

MIKROBIOM TEST

Až 80% zdraví se odvíjí od kondici střev, která jsou odrazem našeho životního stylu. Včasným odhalením nerovnováhy lze předejít fatálním důsledkům.

CENA: od 3 990,-

KONZULTACE

Potřebujete zvládnout změnu či náročnou životní situaci, poradit se ohledně životosprávy nebo si stanovit cíl a plán pro jeho dosažení? Společně si s tím poradíme.

CENA: od 900,-

FYZIOTERAPIE

Ať už vás trápí bolest, tuhost nebo svalové napětí, vždy je to varovný signál, že je něco
v nepořádku. Společně najdeme příčinu a také ji zvládneme odstranit.

CENA: od 800,-

VIDEO BALÍČEK

Více než 20 videí s tréninky na doma i do posilovny, návodem pro kvalitnější spánek, tipy pro spokojenější mysl a manuálem, jak správně začít s otužováním.

CENA: 390,-

ANALÝZA INBODY

Díky analýza složení těla na přístroji InBody 270 zjistíte množství a rozložení podkožního i viscerálního tuku, svalové hmoty, vody a dalších důležitých složek vašeho těla.

CENA: od 200,-

Reference