INDIVIDUAL

HEALTH COACHING

Objevení opravdové vnitřní motivace a vlastního řešení je pro každého z nás tím největším motorem při cestě k cíli. Health coaching pomáhá klientům dosahovat výsledků rychleji a s radostí.

POZNEJTE SVÉ TĚLO

Naši odborníci z oborů nutriční terapie, fyzioterapie a trenérství vás zanalyzují skrz na skrz a navrhnout optimální řešení pro dosažení vašeho cíle.

KINEZIOLOGICKÝ ROZBOR

V rámci 60 minut prvního sezení vás pečlivě vyšetříme, navrhneme terapeutický plán a stanovíme předpokládaný počet terapií, které povedou k dlouhodobé úlevě a k vyřešení vašich potíží.

NUTRIČNÍ ANAMNÉZA A KONZULTACE

Ne vždy je potřeba razantní změna. Naši nutriční terapeuti zanalyzují vaše stávající stravování a navrhnout změny, které vás nasměřují k vytyčenému cíli.

OSOBNÍ TRÉNINK

Naše klienty vedeme k pohybům, které jsou pro naše tělo nejpřirozenější a nejzdravější. Díky neustálému vzdělávání dokážeme kombinovat nejefektivnější metody při vedení našich svěřenců k jejich cílům.

JÍDELNÍ PLÁN NA MÍRU

Každý člověk je jedinečný a má jiné potřeby, proto každému sestavujeme jídelníček individuálně, přesně na míru. Zohledňujeme potravinové preference, množství jídel a další důležité faktory.

INDIVIDUÁLNÍ FYZIOTERAPIE

Bolesti pohybového aparátu mohou mít mnoho příčin a souvislostí. Úlevu lze přinést nejen působením na nervově svalový aparát. Je třeba brát zřetel na mnoho faktorů.