Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

FIREMNÍ SLUŽBY

Doby, kdy si lidé vybírali svou práci pouze podle finančních podmínek, jsou minulostí. Kritérii se dnes stává kolektiv, pracovní prostředí, flexibilita pracovní doby a v neposlední řadě péče zaměstnavatele o pracovníka. A není se čemu divit. Doba je čím dál rychlejší, nároky na pracovníky vyšší a v práci strávíme čtvrtinu našeho života. Proto bychom určitě nechtěli, aby negativně ovlivňovala naše zdraví. Tohoto faktu jsme si moc dobře vědomi, a proto jsme vytvořili unikátní program zaměstnaneckých benefitů.

Už žádné návaly únavy během dne, které většina z nás řeší kofeinem či cukrem. Už žádné bolesti zad z nevhodných sedacích návyků. A už žádné negativní dopady stresu na organismus! Pomáháme zaměstnancům ke kvalitnější psychohygieně, zdravějším stravovacím a pohybovým návykům či energizaci a uvolnění svalového napětí přímo na pracovišti prostřednictvím:

  • edukačního a inspirativního portálu zacnizdrave.cz
  • analýzy životního stylu a složení těla (InBody)  včetně doporučení
  • workshopů a seminářů
  • teambuildingových akcí
  • osobních služeb (koučink, nutriční terapie, fyzioterapie apod.)

Na dnešním trhu je totiž spousta skvělých benefitů jako jsou například cafeterie, multisport karta, stravenky, ergonomické vybavení a mnohé další. Často se ovšem setkáváme s tím, že pracovníci dostatečně nevyužívají potenciál daného benefitu. Našim klientům pomáháme najít optimální cestu mezi investovanými prostředky do benefitů a jejich přínosem hlavně v oblasti produktivity a zdraví.

Naučíme vaše zaměstnance využívat benefity tak, aby pro ně byly skutečně prospěšné. A nejen to. Prostřednictvím našich workshopů, přednášek a online portálu pomůžeme vašim lidem, aby se cítili lépe, byli šťastnější, zdravější a méně ve stresu. Zdravý a šťastný člověk totiž kolem sebe vytváří zdravé a šťastné vztahy a je produktivnější a loajálnější vůči své firmě.    

Veškeré služby jsou vždy modifikovány dle individuálních potřeb klienta. Pro bližší informace či úvodní konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

* povinná položka