Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

děláme lidi
zdravější a šťastnější

NAŠE FILOZOFIE

V dnešní rychlé době orientované především na výkon není vždy snadné docílit harmonie v pracovním a osobním životě. Většinu lidí dnes trápí nadměrný stres, nedostatek pohybu, nízká hladina energie, bolesti zad či hlavy, oslabená imunita, neschopnost žít v přítomném okamžiku nebo vypnout hlavu, potíže s usínáním. Neefektivní práce s časem či problém stanovit si jasné cíle jsou další faktory přispívající k pocitu celkové životní nespokojenosti. 

Protože věříme, že každý člověk může vést zdravý a spokojený život, vytvořili jsme s naším týmem odborníků unikátní koncept, díky němuž pomáháme našim klientům dosahovat jejich cílů. Protože být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. A společně to určitě zvládneme.

Spokojená mysl >>
Zdraví na talíři >>
Dobité baterky >>
Tělo bez bolesti >>

Vojta Urban

HEALTH COACH & MANAGING PARTNER

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Práci, bydliště, partnera či přátele. Ovšem tělo nám nikdo vyměnit nedokáže. Strávíme v něm celý náš život. Spousta lidí dnes věří, že existuje nějaká zázračná pilulka, která dokáže napravit měsíce a roky zanedbávání našeho chrámu. Nicméně ta je zatím v nedohlednu. Z tohoto a mnoha dalších důvodů vznikl projekt Urbanlife, který shromáždil odborníky napříč zdravým životním stylem a učí lidi, jak žít zdravější život v této uspěchané době.

MGR. MARTINA SEDLÁKOVÁ

HAPPINESS COACH & PROJECT MANAGER

Člověk potřebuje dělat to, co mu dává smysl, aby mohl být šťastný. K tomu potřebuje objevit svoji vlastní hodnotu a naplno rozvinout svůj potenciál. Pak se práce může stát životním stylem, celoživotní láskou. Když totiž žijeme to, v co věříme, jsme poháněni zdrojem nevyčerpatelné síly a energie, a ta nám pomáhá vytrvat navzdory možným překážkám.

Mgr. Tadeáš Waldmann

FYZIOTERAPEUT

Pocházím z lékařské rodiny, a tak jsem měl ke zdravotnictví vždy blízko. Již v útlém věku jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.

Mgr. Sandra Figalová

NUTRIČNÍ SPECIALISTA

Držím se hesla všeho s mírou a poslouchám své tělo, které si v pravou chvíli řekne, co potřebuje. Zdravý životní styl není o odpírání si věcí, které milujete. Je to o tom, najít si zlatý střed. Naučte se pracovat sami se sebou a neohlížejte se na to, jak to dělají ostatní. Každý jsme originál a máme jiné potřeby. Pokud už se nechcete točit v začarovaném kruhu a chcete konečně najít svou životní cestu za zdravým tělem i duchem, jsem tady pro vás! A pamatujte, nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto, abychom mohli žít!

Marek Pluhař

SPECIALISTA NA ŽIVOTNÍ STYL

Již během vysokoškolského studia jsem navštívil nejlepší sportovní a akademické instituce po celém světe, zejména v Americe i v Asii. Mým cílem je najít vyváženost mezi pohybem, tréninkem, mobilitou, nápravou a zdravotním cvičením, spánkem, stravováním a nastavením mysli.

Bc. Barbora Hayer

OSOBNÍ TRENÉR

Na své cestě za zdravějším tělem jsem selhala nesčetněkrát. Zhubla jsem, ale vzápětí zase všechno nabrala zpátky díky nesmyslným dietám. Myslím, že nexistuje dieta, kterou bych nevyzkoušela. Z klubů a koncertů, kde jsem trávila většinu času s drinkem v ruce, jsem se přesunula do fitka, kde jsem našla lásku k pohybu a cvičení. Cesta to nebyla lehká, ale stála za to.

Maikol Tallarini

POHYBOVÝ SPECIALISTA

Dnešní doba klade čím dál větší požadavky na všechny, což vede k tomu, že začínáme zanedbávat naše tělo. Vystavuje nás to řadě problémů. Přes bolesti pohybového aparátu, dysbalance a ochablost svalových partií, až po migrény, nevolnost, problémy s trávením a neschopností se soustředit. K zlepšení psychické i fyzické síly, zdraví a tělesné kondice vede dlouhá, nikdy nekončící cesta poznávání sebe sama, která za to opravdu stojí.