Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

JAK TO DĚLÁME

Co je to rámcový jídelníček a proč na něj vsadit?

Už jste o rámcovém jídelníčku slyšeli, ale nevíte, co to přesně znamená? Můžete si dle svých chutí vybrat, co si dáte na snídani, oběd i večeři, a přesto dodržíte doporučený příjem živin jako u klasického jídelníčku. Ať už proto chcete hubnout, mít víc energie nebo být prostě zdravý a fit, tohle je ten hlavní klíč k úspěchu.

VITAMÍNY VE SNÍDANI S NOVOU

Máme rádi výzvy a přímý přenos jednou takovou rozhodně byl. Tentokrát jsme odhodili veškerý stud a přijali jsme pozvání do Snídaně s Novou. Velmi brzké vstávání nakonec nebylo tak náročné, jak jsme si představovali, protože jsme se na tuto výzvu více než těšili.

JAK JSME SI UDĚLALI VÝLET NA DEN ZDRAVÍ DO BRNA

Píše se duben a k příležitosti Světového dne zdraví jsme s našim týmem odborníků sedli do auta a vyrazili po D1 do Brna. Úkol zněl jasně. Během Dne zdraví inspirovat co nejvíce sympatických ajťáků k tomu, že být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Co jsme si pro ně připravili a jak se nám to podařilo?

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ NA PRIMĚ

Nový rok je tady a s ním i ohromný nárůst motivace a chuti udělat něco pro své zdraví. Ovšem 92% lidí to samo nezvládne a své novoroční předsevzetí bohužel nedotáhnou. Když přišla možnost předat několik nejdůležitějších rad v Miniduelu na Primě, neváhali jsme a pozvání přijali.