Chceš mít víc energie, dobrou náladu a zbavit se bolesti? Nebo být konečně spokojený se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle? Tak to jsi na správném místě! Klikni na následující tlačítko, vyplň krátký dotazník a získej konzulaci zdarma s našimi odborníky, kteří ti ukáží rychlou, efektivní a hlavně dlouhodobě udržitelnou cestu k tvému cíli.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

JAK TO DĚLÁME

VITAMÍNY VE SNÍDANI S NOVOU

Máme rádi výzvy a přímý přenos jednou takovou rozhodně byl. Tentokrát jsme odhodili veškerý stud a přijali jsme pozvání do Snídaně s Novou. Velmi brzké vstávání nakonec nebylo tak náročné, jak jsme si představovali, protože jsme se na tuto výzvu více než těšili.

JAK JSME SI UDĚLALI VÝLET NA DEN ZDRAVÍ DO BRNA

Píše se duben a k příležitosti Světového dne zdraví jsme s našim týmem odborníků sedli do auta a vyrazili po D1 do Brna. Úkol zněl jasně. Během Dne zdraví inspirovat co nejvíce sympatických ajťáků k tomu, že být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Co jsme si pro ně připravili a jak se nám to podařilo?

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ NA PRIMĚ

Nový rok je tady a s ním i ohromný nárůst motivace a chuti udělat něco pro své zdraví. Ovšem 92% lidí to samo nezvládne a své novoroční předsevzetí bohužel nedotáhnou. Když přišla možnost předat několik nejdůležitějších rad v Miniduelu na Primě, neváhali jsme a pozvání přijali.