Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět


JAK JSME SI UDĚLALI VÝLET NA DEN ZDRAVÍ DO BRNA

JAK JSME SI UDĚLALI VÝLET NA DEN ZDRAVÍ DO BRNA

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky po všech stránkách. Většinu lidí trápí nadměrný stres, nedostatek pohybu, nízká hladina energie, bolesti zad či hlavy, oslabená imunita, roztěkaná mysl nebo potíže s usínáním. Cítíme se nespokojení, ale nějak nevíme, co s tím dělat, kde vůbec začít. Naštěstí si některé firmy uvědomují, že zdravý a spokojený zaměstnanec je pro ně výhrou, a proto jsou nakloněné vzdělávání svých lidí v této oblasti. Proto jsme se v dubnu vydali do Brna, udělat osvětu do firmy Red Hat.

Celodenní Den zdraví jsme pro tyhle sympatické ajťáky ušili přímo na míru. Dopoledne proběhla přednáška na téma Zdraví, kdy jsme mluvili o tom, co v dnešní rychlé době nejvíce ovlivňuje naše zdraví, jaké jsou nejčastější tělesné signály a co se nám jejich prostřednictvím tělo snaží říct, jak si můžeme naše zdraví otestovat a samozřejmě nechyběla praktická doporučení, jak aktuální stav zlepšit a být zdravější a šťastnější. Navíc jsme si připravili malé překvapení. Redhaťáci si také mohli zasoutěžit při pokusu o nejlepší dřep a vyhrát poukázku do saunového světa.

Odpoledne byla na programu 3 interaktivní stanoviště s našimi odborníky, zaměřené na tyto oblasti:

  • analýza složení těla a životního stylu s následnou konzultací
  • nácvik správného dýchání a posilování hlubokého stabilizačního systému
  • optimální spánek a jak jej dosáhnout

Workshopy probíhaly souběžně na různých místech, čímž jsme se vyhnuli davovému efektu. Lidé si mohli v klidné atmosféře vyzkoušet jednotlivé cviky a techniky a probrat s odborníky, co je zajímalo. Největší zájem byl tradičně o měření a analýzu složení těla a kdyby nám místní spoluorganizátorka nepomohla, nejspíše bychom tam měřili doteď. Máme ale velkou radost, s jakým zájmem se na nás lidé obraceli a výsledné číslo se vyšplhalo na 120 návštěvníků. Z kladné odezvy zúčastněných soudíme, že jsme většině z nich pomohli na jejich cestě ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu. To je pro nás ta největší odměna.

Zdraví není vším, ale bez něj je všechno ničím. To, jak se cítíme – ať už fyzicky, nebo psychicky, ovlivňuje všechny oblasti našeho života. Klíč je většinou v optimalizaci každodenních činností (spánek, držení těla, výběr potravin apod.), kterým se stejně nikdo z nás nevyhne. Jejich zlepšení často nestojí příliš mnoho času, úsilí ani peněz, ovšem pozitivní efekt je ohromný.