Chceš mít víc energie, dobrou náladu a zbavit se bolesti? Nebo být konečně spokojený se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle? Tak to jsi na správném místě! Klikni na následující tlačítko, vyplň krátký dotazník a získej konzulaci zdarma s našimi odborníky, kteří ti ukáží rychlou, efektivní a hlavně dlouhodobě udržitelnou cestu k tvému cíli.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět


VITAMÍNY VE SNÍDANI S NOVOU

VITAMÍNY VE SNÍDANI S NOVOU

Tentokrát jsme odhodili veškerý stud a přijali jsme pozvání do Snídaně s Novou. Velmi brzké vstávání nakonec nebylo tak náročné, jak jsme si představovali, protože jsme se na tuto výzvu více než těšili.

Tématem naší konverzace s moderátory byly vitaminy a jejich potřeba v jednotlivých obdobích v roce. Prvotní nervozita z vystupování v televizi se zlomila ve chvíli, kdy nás na Nově přijali s úsměvem a v přátelské atmosféře. Celý rozhovor byl nakonec velice příjemný a věříme, že jsme divákům předali mnoho užitečných rad.

Řeč byla například o nejvhodnějších zdrojích vitamínů nebo jejich individuální potřebě v průběhu života, ovšem připravili jsme si také malé překvapení. Freshe a další podobné nápoje mohou být výborným zdrojem vitamínů, ale pozor na množství obsažených kalorií. To se totiž často vyrovná několika kusům ovoce, které bychom normálně najednou určitě nesnědli. Příčinou je narušení vlákniny při výrobě těchto nápojů, kvůli kterému se nedostaví pocit sytosti.

Takže vitamíny rozhodně ano, ale čím přirozenější a méně zpracovaný zdroj si vyberete, tím lépe.