Chceš zhubnout, mít víc energie, dobrou náladu nebo se zbavit bolesti a stresu? I ty můžeš být konečně spokojený/á se svou postavou, dobře se vyspat a cítit se ve svém těle skvěle! Pokud se chceš poradit s našimi odborníky o tom, co je pro tebe nejlepší, vyplň krátký dotazník a ozvi se nám přes kontaktní formulář.

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší speciální skupině. A navíc úplně zdarma. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět


NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ NA PRIMĚ

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ NA PRIMĚ

Tentokrát jsme zasedli do horkého křesla Miniduelu na Primě, který moderuje krásná Lenka Špillarová. Mluvili jsme především o tom, co děláme, co pro nás znamená zdravý životní styl a také jsme nastínili něco o našem jídelníčku plánu na míru i s recepty, který našim klientům exkluzivně poskytujeme.

Jelikož se snažíme ke každému přistupovat individuálně a vždy zohledňovat veškeré oblasti života každého klienta, tak nelze dávat rady všeobecně platné pro všechny a toto povídání bylo opět spíše příjemně oddychové. Nicméně vybrali jsme 4 doporučení, které by mě aplikovat úplně každý.

  1. denně vypít aspoň 300ml čisté vody na 10kg tělesné váhy
  2. každé slané jídlo doplnit porcí zeleniny
  3. během dne si připomínat správné držení těla a vracet se k němu
  4. udělat denně aspoň 8-10 tisíc kroků nebo jinou pohybovou aktivitu

Těšíme se na další výzvy a věříme, že vás budeme inspirovat i nadále.