Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět


JAK JSME DĚLALI OSVĚTU PO PIVOVARECH

JAK JSME DĚLALI OSVĚTU PO PIVOVARECH

S našim týmem jsme stáli před velkou výzvou. Vytvořit a realizovat program pro podporu zdraví na pracovišti i mimo něj na 5 pivovarech po celé republice. Jak to celé dopadlo?

Přípravy byly veliké. Dotazníky, spousta vzdělávacích materiálů, prezentace apod. Když bylo vše nachystáno, nasedli jsme do auta, přibalili diagnostický přístroj InBody a vyrazili. Během 2 týdnů nás čekalo 5 zastávek.

Program jsme vždy přizpůsobovali podmínkám daného pracoviště. Někde dominovala kancelářská práce a sezení. Jinde výroba a mnoho jednostranných pohybů. Během jednotlivých dnů zdraví se mohli účastníci těšit na workshopy z oblasti fyzioterapie, stravování, spánku a psychiky. Během celého dne měli také možnost absolvovat analýzu složení těla a osobní konzultace s jednotlivými odborníky.

Díky intenzivní spolupráci s pracovníky z oddělení lidský zdrojů na přípravách i samotné realizaci slavil program velký úspěch. Navazující část nám bohužel zkomplikovala epidemie, ale díky našemu online vzdělávacímu portálu a živým vysíláním jsme si poradili i s touto překážkou.

Děkujeme za důvěru a těším se na další podobné výzvy!