Blog

TAJEMSTVÍ SPLNĚNÉHO NOVOROČNÍHO PŘEDSEVZETÍ

Za pár dní nás čeká vstup do roku 2019 a budou ho jistě doprovázet cíle, které si v něm budeme chtít splnit. Proto si pojďme v dnešním příspěvku říci, jak si takové předsevzetí nastavit, abychom měli co největší šanci uspět.

VÁNOCE BEZ STRESU

Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. To ale bohužel v dnešní uspěchané době ne vždy platí. V tomto příspěvku si řekneme co všechno můžeme udělat abychom je prožili ve zdraví a klidu.

JAK SI UDRŽET STÁLOU VÁHU?

Každý z nás má v oblasti zdravého životního stylu své cíle. Jedním z nich může být právě dosažení určité váhy a její dlouhodobé udržení. Co všechno byste pro to měli dělat si řekneme v tomto příspěvku.

PROJEKT NOVÉ TĚLO – ÚVODNÍ DIAGNOSTIKA

Pojďte se podívat, jak naši odborníci pracují v praxi. Do rukou se nám svěřila Magda a v naší nové sérii si ukážeme, jak probíhá její proměna za vytouženým cílem.

BEZPROBLÉMOVÉ USÍNÁNÍ

Stává se vám, že si jdete záměrně dříve lehnout, abyste se vyspali a ještě nad ránem počítáte ovečky? V tomto příspěvku si řekneme jednoduché tipy, které vám mohou pomoci rychleji usnout.

JAK VYTĚŽIT Z ODPOLEDNÍHO ŠLOFÍKMU MAXIMUM?

Myslíte si, že spát přes den je špatné? Pojďte si s námi vyvrátit další mýtus a zjistit, že dobře načasovaný šlofík vám může být prospěšný.

PROČ SPÍME

Neustále slyšíme jak je pro naše zdraví důležitá strava a cvičení. Na co se ale zapomíná je kvalitní spánek. Každodenní věc, které se nevyhneme a je neméně důležitá. V tomto příspěvku si řekneme co dělat, abychom měli spánek co nejkvalitnější.

5 NEJVĚTŠÍCH NÁSTRAH DNEŠNÍ RYCHLÉ DOBY

Dnešní doba je velmi rychlá a různé nástrahy, které negativně ovlivňují naše zdraví i spokojenost, číhají téměř na každém kroku. O těch nejzásadnějších si řekneme více v tomto příspěvku.

JAK SI OTESTOVAT SVÉ ZDRAVÍ?

Je mnoho způsobů jakými se naše tělo snaží říct, že je něco v nepořádku. Dnes vám ukážeme 5 tipů, jak si můžete své zdraví otestovat a zjistit jak na tom jste.

NEJVĚTŠÍ MÝTUS O ZDRAVÍ

Svádíte vaše zdravotní problémy na genetiku? V prvním díle z naší série mýtů si řekneme, že to není tak úplně pravda.

CO JE TO VLASTNĚ TO ZDRAVÍ?

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Práci, bydliště, partnera či přátele. Ovšem tělo nám nikdo vyměnit nedokáže. Být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak se může na první pohled zdát.